punto_vert.gif (43 byte)
Československý Saxo Club (CZ+SK) ~ Zobrazit téma - Dálkovej centrál

Autor Zpráva

<  Servis  ~  Dálkovej centrál

BX19GTI
Zaslal: po červen 27, 2005 10:57 pm Odpovědět s citátem
ECHT SAXOKLUBÁK Založen: 20. 05. 2005 Příspěvky: 242 Bydliště: Praha
okey napsal:
Hele lidi, a kdyz to otevru klickem a sepne central - neznamena to nahodou ze ten signal Unlock jde rovnou ze dveri? Takze staci najit spravny kabel vedouci ze dveri a nemusim resit zadnou jednotku?

Je to asi takhle: Servo motorek v řidičových dveřích je ovládací má 5 kabelů. dva na motor a 3 na polohu dole, polohu nahoře a ten třetí je kostra která se přepíná, nahoru dolu. Ve spolujezdcových dveřích bývá motorek jen dvoudrátový a je řízen z ŘJ centrálu. Záleží na typu centrálu. Jedotka centrálu má určitě přípravu pro signál lock a unlock. U jednotky z Bx je to PIN6 a PIN8 možná je to stejné jako u SAXA. Takže to co píšeš je asi trochu mimo kámo. Zrovna dneska jsem doděll centrál z BXka do SAXA. Twisted Evil Laughing

Zaslal: út červen 28, 2005 7:38 pm Odpovědět s citátem
SAXOKLUBÁK Založen: 07. 04. 2005 Příspěvky: 73 Bydliště: Ostrava
No nevim jak u ostatnich sax ale u mojeho muzu otevrit klicem dvere spolujezdce a central sepne coz by naznacovalo ze ten 5 kabel je i ve spolujezdcovych dverich a radeji to teda zapojim tam nez hadat ktere piny to jsou na jednotce...

Zaslal: út červen 28, 2005 10:15 pm Odpovědět s citátem
ECHT SAXOKLUBÁK Založen: 20. 05. 2005 Příspěvky: 242 Bydliště: Praha
Když myslíš, že to tak půjde tak budiž jenom, aby si si tu jednotku neodpálil. Nějaké modely mají dva ovládací motorky některé jen jeden.

Zaslal: st červen 29, 2005 2:51 pm Odpovědět s citátem
SAXOKLUBÁK Založen: 08. 06. 2005 Příspěvky: 62 Bydliště: Praha
BX19GTI napsal:
Když myslíš, že to tak půjde tak budiž jenom, aby si si tu jednotku neodpálil. Nějaké modely mají dva ovládací motorky některé jen jeden.

Já mam dva, ale zdá se mi to taky divný, připojovat to tam. A kde že se prosím nachází ta jednotka centrálu??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Saty
Zaslal: so listopad 05, 2005 9:59 pm Odpovědět s citátem
SAXOKLUBÁK Založen: 01. 11. 2005 Příspěvky: 138 Bydliště: Veřovice
Taky by mě zajímalo kde najdu jednotku centrálu, tipuji že někde u řidiče zespod. jak se k ní co nejjednodušeji dostat?

okey
Zaslal: so listopad 12, 2005 9:17 pm Odpovědět s citátem
Tak dostat se k ni je humus....musite pod volant, je zespoda pod volantem. Odstranite kryty a je to takova seda krabicka ktera jde normalne sesunout z takoveho nastavce. Kdyz to promerite tak zjistite ze myslim pin 8,9 jsou signaly, pak staci promerit jestli reaguje na 12v nebo na nulak a mate to. Blinkry se daji pripojit od volantu, jsou to myslim fialove kabely. OKey

Zaslal: ne listopad 13, 2005 2:13 pm Odpovědět s citátem
No takze jsem sundal kryt pod volantem, ale nic tam neni, jen konektory a kabely, zadna krabka.

Mimo jine kdyz vyndam stropni svetlo tak tam je jeden nezapojeny konektor (dva draty) nevite nekdo k cemu to slouzi?

mishenko
Zaslal: ne listopad 13, 2005 3:02 pm Odpovědět s citátem
MELHUBA KLUBU Založen: 28. 06. 2005 Příspěvky: 358 Bydliště: Piestany, Slovensko
Saty na to som tiez pred par mesiacmi kukal ako puk, ale nezistoval som, vcelku potesi ak bude dakto vediet ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
okey
Zaslal: ne listopad 13, 2005 9:11 pm Odpovědět s citátem
Saty napsal:
No takze jsem sundal kryt pod volantem, ale nic tam neni, jen konektory a kabely, zadna krabka.

Mimo jine kdyz vyndam stropni svetlo tak tam je jeden nezapojeny konektor (dva draty) nevite nekdo k cemu to slouzi?

Mozna nemas original, jinak by to tam melo byt. Alespon ja to tam mel a je to myslim i v manualu.
OKey

Zaslal: po listopad 14, 2005 8:15 pm Odpovědět s citátem
ECHT SAXOKLUBÁK Založen: 22. 02. 2005 Příspěvky: 217 Bydliště: Prostějov
Saty,možná ti to připadne divný, "já se taky divil" co jsem našel,ale když jsem kámošovi demontoval přední levé dveře tak jsem to co "hledáš" našel v řidičových dveřích. Rolling Eyes Ze začátku jsem tomu nevěřil ale ten kamoš mi říkal že chlapik který mu to montoval a dělá to na zakázky to tam dává. Question Question Ještě teď se divím,proč to dělá tak složítě ale jen jsem ti to chtěl napsat s čím jsem se setkal. Wink Nik

Zaslal: po listopad 14, 2005 8:44 pm Odpovědět s citátem
No třeba u našich na Hondě je taky řídící jednotka ve dveřích. Ale u mě v Saxu je určitě někde pod palubkou je slyšet cvakání.

Ale už to neřeším, připojím to na ovládací dráty 5-ti drátového serva. Reaguje na minusové signály

romco
Zaslal: čt květen 10, 2007 4:41 pm Odpovědět s citátem
SAXOKLUBÁK Založen: 02. 05. 2007 Příspěvky: 46 Bydliště: Slovensko - Snina
viem,ze to bolo riesene uz davno,ale snad sa niekto ozve. saxo mam asi pol roka a tiez ma nebavi stale strkat kluc do dveri. centralne uzamykanie mam, tak co vlaste potrebujem kupit, okrem dialkoveho ovladaca. a aky typ dialkoveho? pazeral som na stranku jabltron.sk
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
romco
Zaslal: čt květen 10, 2007 4:42 pm Odpovědět s citátem
www.jablotron.sk Very Happy nie jabltron Sad
beniro
Zaslal: čt květen 10, 2007 4:45 pm Odpovědět s citátem
MELHUBA KLUBU Založen: 06. 02. 2007 Příspěvky: 756 Bydliště: Slovensko, Kosice-okolie
staci nieco z toho:
http://www.autoomega.sk/?ukaz=vsetko&id_sek=119&uroven=4&zaradenie=119&hlzaradenie=10&obr=10

pripadne uz rovno nejaky alarm s dialkovym, ten posiela signal na central:
http://www.autoomega.sk/?ukaz=vsetko&id_sek=93&uroven=4&zaradenie=93&hlzaradenie=10&obr=10

Jablotron je dobry, ale pomerne drahy, aspon podla mna Wink

Zaslal: čt květen 10, 2007 6:15 pm Odpovědět s citátem
beniro napsal:
staci nieco z toho:
http://www.autoomega.sk/?ukaz=vsetko&id_sek=119&uroven=4&zaradenie=119&hlzaradenie=10&obr=10

pripadne uz rovno nejaky alarm s dialkovym, ten posiela signal na central:
http://www.autoomega.sk/?ukaz=vsetko&id_sek=93&uroven=4&zaradenie=93&hlzaradenie=10&obr=10

Jablotron je dobry, ale pomerne drahy, aspon podla mna Wink

este otazocka, ta riadiaca jednotka dialkaca
http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=119&id_tovar=8281&ukaz=detail&obr=119&hlzaradenie=10
sa pripaja k riadiacej jednotke centralu?

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Přejdi na: