punto_vert.gif (43 byte)
Československý Saxo Club (CZ+SK) ~ Registrace
 
Československý Saxo Club (CZ+SK)

Registrační podmínky

Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle jak jen to je možné, je nemožné prohlédnou každý příspěvek. Proto vemte na vědomí, že všechny příspěvky do tohoto fóra vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů, moderátorů a webmastera (mimo příspěvky od těchto lidí) a proto za ně nemohou být zodpovědní.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. Posílání takových materiálů vám může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z fóra (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí že odporuje těmto podmínkám. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace které vložíte budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vašeho svolení nemohou být webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapoměl aktuální).

Kliknutím na Registraci níže souhlasíte být vázaný těmito podmínkami.


Velitel rekl:
Pocet profilu (rozumej registrovaných uživatelu) roste, ale množí se profily kde si uživatel nevyplní mesto odkud pochází a typ saxa.
Nechci po Vás abyste tam psali adresu a císlo popisné, ale aspon približné urcení geografické polohy. Jsme klub a jsme tady proto abychom spolu komunikovali a treba si tady našli lidi z okolí kterí se taky zajímají o vuz Citroën Saxo. Bohužel bez této informace to jaksi nejde.

Takže od ted všechny registrace, které príjdou neúplné mažu.

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
punto_vert.gif (43 byte)


MKPortal M 0.5 ©2003-2004 - All Rights Reserved